janowski@aasan.pl + 48 609 094 120

Osiągnięcia City Curling Club

2002 
Kwiecień: Stoisko curlingowe na Targach Sportu na AWF-ie (11-13.04.2002)
Kwiecień: Zebranie założycielskie City CC
Wrzesień: Start w Kolibris Cup (R. Janowski, M. Janowska)
Listopad: Wizyta w Geising (A. Janowski)
2003 
Styczeń: Start w Velka Cena Trutnova (R. Janowski, M.Janowska)
Marzec: powołano Polską Federację Curlingu
Wrzesień: I trening na Torwarze (12.09.2003, pierwszy rzut 23:35)
Grudzień: otwarcie lodowiska sezonowego ul. Zwycięzców 7/9 (20.12.2003)
2004 
Wiosna: pierwszy nabór do klubu – zajęcia ul. Zwycięzców 7/9
Marzec: I w historii turniej w Polsce (Puchar Warszawy) – II i III miejsce (20-21.03.2004)
Lipiec: Udział członków klubu w Ice Master Course i WCF Coach Course w Fuessen
Wrzesień: I Mistrzostwa Polski seniorów:
I miejsce seniorki – team Cocktail (K. Beniger, K. Florek, A.Fijałkowska, K.Selwant, M.Dobiszewska)
II miejsce seniorzy – team Yeti (R.Janowski, A.Janowski, W.Ratajczak, A.smak)
III miejsce seniorki – team Frosty (M.Janowska, Z.Reszetko, O.Pieniążek, E.Szczerba)
Listopad: Zawodnicy CityCC powołani na EJCC2005 (Z.Reszetko, O.Pieniążek, E.Szczerba oraz M.Krzysiak)
Grudzień: ME w Sofii (K. Beniger, K. Florek, A.Fijałkowska, K.Selwant)
2005 
Styczeń: EJCC2005 (Z.Reszetko, O.Pieniążek, E.Szczerba, P.Czepielińska oraz M.Krzysiak)
Kwiecień: I MP Mikstów
III miejsce – team 4Pancerni (K.Beniger, A.Smak, A.Fijałkowska)
Czerwiec: Powołano Polski Związek Curlingu (A.Janowski Sekretarzem Generalnym PZC)
Wrzesień: II MP seniorów
I miejsce seniorki – team Cocktail (K. Beniger, K. Florek, A.Fijałkowska, K.Selwant, M.Dobiszewska)
Listopad: Start teamu Yeti w Champions Tour w Ostersund (SWE)
Listopad: I MP Juniorów w Toruniu – chłopcy IV miejsce (D.Reszetko, K.Cieślak, E.Siwkowski)
Grudzień: ME w Garmisch-Panterkirchen (K. Beniger, K. Florek, A.Fijałkowska, K.Selwant, M.Dobiszewska)
2006 
Styczeń: EJCC 2006 (Z.Reszetko, O.Pieniążek, E.Szczerba, L.Osińska)
Kwiecień: III MP Seniorów
III miejsce seniorki – team Cocktail (K. Beniger, K. Florek, A.Fijałkowska, K.Selwant, M.Dobiszewska)
Wrzesień: II MP Mikstów
II miejsce – team Amber-Yeti (R.Janowski, M.Janowska, W.Ratajczak, E.Szczerba)
Październik: II MP Juniorów
I miejsce – team Frosty (Z.Reszetko, O.Pieniążek, E.Szczerba, L.Osińska, P.Czepielińska)
Październik: Eliminacje do Olympic Hopes
III miejsce – team Euro6 (K.Wilk, T.Walczak, N.Foszer, E.Siwkowski)
Listopad: Olympic Hopes, P. Czepielińska w teamie Polska II (IV miejsce)
2007 
Styczeń: EJCC 2007 (Reszetko, Osińska, Wilk, Pieniążek)
Marzec: IV MP Seniorów (bez podium)
Kwiecień: III MP Mikstów
I miejsce – team Amber-Yeti (R.Janowski, M.Janowska, W.Ratajczak, K.Woźniak-Ratajczak)
Wrzesień: ME Mikstów (R.Janowski, M.Janowska, W.Ratajczak, K.Woźniak-Ratajczak, K.Beniger, T.Wołkow)
Wrzesień: rozpoczęcie programu „Sportowy Talent”
Październik: I MP Juniorów Młodszych
III miejsce – team CCC (J.Janowska, A.Ignatowska)
Październik: III MP Juniorów (bez podium)
Listopad: Eliminacje Olympic Hopes
II miejsce – team CCC (K.Twardowski, M.Janowski, P.Prajsnar, A.Ignatowska, J.Janowska)
2008 
Luty: XIV OOM (II MP juniorów młodszych)
III miejsce dziewcząt – team CCC (J.Janowska, A.Ignatowska)
Marzec: IV MP Juniorów (bez podium)
Marzec: V MP Seniorów (bez podium)
Kwiecień: Zakończenie I Pucharu Polski rozpoczętego 10.2007 (IV miejsce team Małe i duże Yeti, 6 miejsce team Lodzio-Miodzio)
Kwiecień: Przyznana I licencja instruktorska (R.Janowski)
Kwiecień: IV MP Mikstów (bez podium)
Sierpień: I kurs instruktorski (K.Florek, W.Ratajczak)
Październik: Organizacja pierwszego (i ostatniego) TK w Warszawie
Październik: II edycja Pucharu Warszawy – I miejsce team Yeti
Październik: Eliminacje OH
I miejsce (K.Twardowski, J.Woźnica, T.Walczak, J.Janowska)
II miejsce (A.Lipińska, S.Molski, F.Twardowski)
III miejsce (M.Janowski, Z.Aniołkowska, S.Białas, A.Ignatowska)
Październik: I ME Oldboyów (0ver 50 - A.Janowski)
Grudzień: III OH w Pradze
(K.Twardowski, J.Woźnica, T.Walczak, J.Janowska, Z.Aniołkowska) (A.Lipińska, S.Molski, A.Ignatowska, S.Białas, M.Janowski)
2009 
Luty: XV OOM (III MP Juniorów Młodszych)
I miejsce – team Śfiry (A.Lipińska, J.Janowska, A.Ignatowska, J.Woźnica)
II miejsce – team W1 (K.Wilk, P.Trochimczuk, Z.Aniołkowska, J.Bakalarska)
Marzec: Eliminacje MPJ w Gdańsku (Odwołane – sędzia: K.Florek)
Lipiec: Stoisko z lodowiskiem na Pikniku Olimpijskim „Vancouver 2010”
Sierpień: IV OH
III miejsce – team CCC (A.Lipińska, M.Janowski, Z.Aniołkowska)
Październik: VI MP Seniorów (IV miejsce – team Yeti)
Październik: V MP Juniorów (bez podium)
2010 
Baltic Cup w Helsinkach (team Yeti)
Luty: XVI OOM (IV MP Juniorów Młodszych)
I miejsce – team Śfiry (A.Lipińska, J.Janowska, A.Ignatowska, J.Woźnica)
I miejsce – team Łosie^2 (K.Twardowski, P.Prajsnar, S.Białas, A.Polak)
III miejsce – team W1 (P.Trochimczuk, Z.Aniołkowska, K.Orlińska, E.Czarnecka)
Październik: V Olympic Hopes
I miejsce – team Zapałki (A.Lipińska, M.Janowski, S.Molski, A.Ignatowska)
Październik: VI MP Juniorów (IV miejsca - teamy Śfiry i Łosie^2)
Październik: VII MP Seniorów (bez podium)
2011 
Luty: XVII OOM (V MP Juniorów Młodszych)
I miejsce – team Śfiry (A.Lipińska, J.Janowska, A.Ignatowska, J.Woźnica)
III miejsce – team Mleko (M.Janowski, S.Molski, F.Twardowski, A.Piotrowski)
Kwiecień: VII MP Juniorów
III miejsce – team Śfiry (A.Lipińska, J.Janowska, P.Trochimczuk, A.Ignatowska)
Kwiecień: VIII MP Seniorów (bez podium)
Grudzień: VI Olympic Hopes I miejsce – team POL1 (A.Lipińska, A.Ignatowska, M.Janowski, S.Molski)
2012 
Luty: XVIII OOM (VI MP juniorów młodszych)
I miejsce – team Śfiry (A.Lipińska, J.Janowska, P.Trochimczuk, A.Ignatowska)
III miejsce – team Mleko (M.Janowski, S.Molski, F.Twardowski, A.Piotrowski)
Wrzesień: VIII MP Juniorów
III miejsce – team Śfiry (A.Lipińska, J.Janowska, P.Trochimczuk, A.Ignatowska)
Wrzesień: IX MP Seniorów (bez podium)
Grudzień: VII Olympic Hopes
II miejsce – team Mleko (M.Janowski, S.Molski, F.Twardowski, A.Piotrowski)
2013 
Luty: XIX OOM (VII MP Juniorów Młodszych)
I miejsce – team Mleko (M.Janowski, S.Molski, F.Twardowski, A.Piotrowski)
II miejsce – team Śfiry (A.Lipińska, J.Janowska, Z.Aniołkowska, A.Ignatowska)
Kwiecień: IX MP Juniorów
I miejsce – team Mleko (M.Janowski, S.Molski, F.Twardowski, A.Piotrowski)
II miejsce – team Śfiry (A.Lipińska, J.Janowska, Z.Aniołkowska, A.Ignatowska)
III miejsce – team BŃ (D.Chmarra, K.Orlińska, N.Kunikowska, K.Ostrowska)
Kwiecień: X MP Seniorów
III miejsce – team Śfiry (A.Lipińska, J.Janowska, Z.Aniołkowska, A.Ignatowska)
Wrzesień: EECC w Bratysławie
II miejsce – team POL (K.Florek, A.Lipińska, M.janowski, S.Molski)
Wrzesień: ME Mikstów w Edynburgu (K.Florek, A.Lipińska, M.janowski, S.Molski)
Październik: Livechannel Cup EJCT w Harnosand (M.Janowski, S.Molski, F.Twardowski, S.Białas)
2014 
Styczeń: EJCC w Lohja, Finlandia
XIII miejsce – team POL (S.Molski, S.Białas, F.Twardowski, A.Prajsnar)
Luty: XX OOM (VIII MP Juniorów Młodszych)
III miejsce – team Śfiry (A.Lipińska, J.Janowska, Z.Aniołkowska, A.Ignatowska)
III miejsce – team II (S.Molski, F.Twardowski, A.Prajsnar)
Kwiecień: X MP Juniorów
I miejsce – team Mleko (M.Janowski, S.Molski, F.Twardowski, S.Białas)
II miejsce – team Śfiry (A.Lipińska, J.Janowska, Z.Aniołkowska, A.Ignatowska)
Kwiecień: XI MP Seniorów
IV miejsce – team Mleko (M.Janowski, R.Janowski, S.Białas, S.Molski, F.Twardowski)
Lipiec: rozpoczęcie budowy hali curlingowej „Level Up” przy Żupniczej 17 w Warszawie
Październik: otwarcie hali „Level Up”, pierwszy kamień: A.Janowski (04.10.2014, 12:40)
Październik: Livechannel Cup EJCT w Harnosand (M.Janowski, S.Molski, F.Twardowski, S.Białas oraz A.Ignatowska, J.Janowska, A.Lipińska, Z.Aniołkowska)
Grudzień: Juniors Riga Open (M.Janowski, S.Molski, F.Twardowski, S.Białas)
2015 
Styczeń: EJCC w Pradze
XIII miejsce – team POL (S.Molski, S.Białas, F.Twardowski, M.Janowski)
Luty: XXI OOM (IX MP Juniorów Młodszych)
I miejsce – team Mleko (M.Janowski, M.Janowski, S.Molski, F.Twardowski)
III miejsce – team Fatum (A.Prajsnar, F.Chmarra, R.Rek, M.Rek, M.Szewczyk)
Luty: III MP Par Mieszanych
I miejsce – K.Florek, S.Molski
IV miejsce – A.Lipińska, A.Polak
Marzec: XI MP Juniorów
I miejsce – team Mleko (M.Janowski, S.Białas, S.Molski, F.Twardowski)
II miejsce – team Śfiry (A.Lipińska, Z.Aniołkowska, A.Ignatowska, N.Kunikowska)
III miejsce – team Minisie (D.Chmarra, K.Orlińska, K.Mandes, M.Leszczyńska)
Kwiecień: XII MP Seniorów…
2016 
Styczeń: ...